Затваряне
1
ОРЛИ Спорт
Live chat
1
Следващ
Следващ
Следващ
Следващ
Затваряне
Затваряне
Начало
Победители
2022
Списък на градове и места
Контакти
Правила
Статут/Устав
Регистрация
Други индустрии
Орли
ОРЛИ ОБЗАВЕЖДАНЕ
Орли Автошколи
Орли Аптеки
Орли Архитектура
Орли Бижута
Орли Велосипеди
Орли Ветеринари
Орли Врати и Прозорци
Орли Гастрономи
Орли Градинарство
Орли Електричество
Орли Електроника
Орли Забавление
Орли Застраховане
Орли Здраве
Орли Инсталации
Орли Книжарници
Орли Красота
Орли Мебели
Орли Мода
Орли Настаняване
Орли Недвижими имоти
Орли Образование
Орли Оптики
Орли Пекарни
Орли Право
Орли Преводи
Орли Сватби
Орли Сигурност
Орли Сладкарници
Орли Сладкарство
Орли Спорт
Орли Стоматология
Орли Строителство
Орли Транспорт
Орли Траурни Агенции
Орли Туризъм
Орли Финанси
Орли Хотели
Орли Храна
Орли Часовници
Орли Чистота
Орли авто-мото
Орли на Едро
Орли текстил
Орли фотография
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
ROMANIA
SLOVAKIA
Излизане
Влизане с вашият Фейсбук профил
Класация на най-високо оценените фирми
и други компании, наградени от Соколите.
Град
Област
Търсене
Орли Спорт
Класация на най-високо оценените фирми
Победители
I
Място
TWISTED JIU JITSU
10.0
II
Място
Motivity Adult Gymnastics
10.0
III
Място
Балканци - школа за български и гръцки фолклорни танци
10.0
Лауреати
СПОРТЕН ЦЕНТЪР НЕРОН 2020 ЕООД
8.1
Лауреати
Айенгар йога „Саттвика“
9.8
Лауреати
Клуб за български народни танци "Акцент"
8.4
Лауреати
Капоейра Лута Негра / Capoeira Luta Negra
8.5
Лауреати
Зимен дворец на спорта
8.4
Лауреати
Пулс фитнес Даунтаун
8.2
Лауреати
Stretching School Sofia Lozenec
9
Лауреати
Жабоците училище по плуване
9.2
Лауреати
Централен Полицейски Карате и Джу Джицу клуб - Дианабад
9
Лауреати
Зала Spotlight
8.2
Лауреати
Детска танцова школа "Филип Кутев"
8.5
Лауреати
Next Level Fitness Club The Mall
9.2
Лауреати
Фитнес клуб Оренда
9.3
Лауреати
ФК "Витоша" - Бистрица
8.6
Лауреати
Конна База " Драгалевци "
9.3
Лауреати
Риболовен Магазин Spinningfish
8.8
Лауреати
ENERGY Sport Center
8.5
Лауреати
One Dance - Танцова школа
8.6
Лауреати
CrossFit Dream Skyler
9.8
Лауреати
Флайс Младост
8.2
Лауреати
Танцов център МОНТФИЗ
8.4
Лауреати
Бадминтон клуб ВИАС
8.5
Лауреати
Фитнес Флайс
8.4
Лауреати
Айкидо клуб Локомотив - Каедекан доджо
8.5
Лауреати
Aikikai Aikido Sofia / Айкикай Айкидо София
9
Лауреати
New Level Training - персонални тренировки и масажи
10
Лауреати
Школа за народни танци "Еремия" - Младост 1, Младост 2, Дружба, Центъра - р-н Оборище и Люлин
9.4
Лауреати
Five High skatepark
9.2
Лауреати
ШОТОКАН КАРАТЕ КЛУБ ШИСЕЙКАН 138 училище
8.5
Лауреати
TNS - Аеробика и Гимнастика
8.6
Лауреати
Тенис Клуб Септември (Tennis Club September)
8.8
Лауреати
Конна База Иваняне
8.5
Лауреати
Фитнес зала в София - Fit Point
9.4
Лауреати
Maya's Nutrition Club
8.1
Лауреати
Taekwondo Club Samson
8.7
Лауреати
Maleeva Tennis Club
8.7
Лауреати
Атлетик Фитнес
9.2
Лауреати
Fitness club Atlant
8.9
Лауреати
Pulse Fitness & Spa Bulgaria
8.4
Лауреати
Body Factory
9.3
Лауреати
Power Play Sports Club
8.5
Лауреати
СК "Робин Худ" София - зала 2
8.1
Лауреати
Фит сити
9.8
Лауреати
The Fitstone Fitness
9.2
Лауреати
Айкидо Дoджото / Aikido Dojoto
9.7
Лауреати
Клуб по катерене и алпинизъм НСА
9.4
Лауреати
Run&Gain The Wall
10
Лауреати
Севел - дамски фитнес
8
Лауреати
Фитнес център "The Red Gym"
9
Лауреати
Muscle Damage™ Gym
9.8
Лауреати
Спортна гимнастика за деца и любители ЦСКА
8.9
Лауреати
Танцово студио "Мушмула"
9.4
Лауреати
Fit Girls Оборище
8.5
Лауреати
Карате Клуб Канку-Кай
8.8
Лауреати
Премиум Фитнес Флайс Младост 1
8.5
Лауреати
Спортен Център Европа
8.8
Лауреати
Айкибудо Айкикай
8.5
Лауреати
Фитнес клуб Оборище
8.3
Лауреати
Боксов клуб "Капитан Петко Войвода" / Boxing Gym "Kapitan Petko Voivoda"
8.3
Лауреати
DIVA ZONE
8.5
Лауреати
Pulse Fitness & Spa Mladost
8.8
Лауреати
Таекуондо Фитнес НСА в София, Овче Поле 156
8.7
Лауреати
Индивидуални уроци по плуване за деца и възрастни
8.6
Лауреати
Школа за народни танци SunDance - VS Market
8.9
Лауреати
Ангелски пилатес
9.2
Лауреати
Фитнес Титан-Мусагеница
9.2
Лауреати
Фитнес ИМПЕРИУС
8.8
Лауреати
КБИ "Айки Будо"
9.1
Лауреати
Танцова школа "Emotion Dancing School"
8.5
Лауреати
Фитнес Флайс Веслец
8.4
Лауреати
Фитнес Лидер 72
9.6
Лауреати
Тендокан Доджо
8.8
Лауреати
Карате Зала "ронин" - Бул. "вапцаров" 38
8.9
Лауреати
ФитГърлс Изток - дамски фитнес
8.9
Лауреати
Fitness For Friends
8.8
Лауреати
Арт център "Мушмула"
8.8
Лауреати
Фитнес Център "Iron Arena"
9.4
Лауреати
От А до Я за Риболова
8.9
Лауреати
Клуб за изкуства "Терпсихора"
8.8
Лауреати
Tennis Club Pro Sport
9
Лауреати
Айкидо Клуб Моврадинови - Ryu Sen Kan Dojo
9.7
Лауреати
Широ Доджо Ронин 11 / Shiro Dojo Ronin 11
9.1
Лауреати
Фитнес Флайс Стрелбище
9.2
Лауреати
Фитнес Гедон
9
Лауреати
ЦПВК - Волейбол за деца София
8.9
Лауреати
Фитнес "Академик"
8
Лауреати
Спортен клуб по стрелба с лък Phoenix Archery
9.1
Лауреати
Уроци по плуване и водна топка
8.4
Лауреати
PetCartel Bulgaria - BARF / БАРФ храни и добавки
8.8
Лауреати
Tennis Club 15:40
9.5
Лауреати
Риболовен магазин-БЕНТ ФИШИНГ
9.4
Лауреати
Next Level Fitness Club Park Center
9
Лауреати
Бул Фитнес
9.6
Лауреати
Спортен център Олимпия джим
9.8
Лауреати
Fit Team Impact
9.5
Лауреати
GYMSA Fitness
9.6
Лауреати
СК Илинден - София
8.3
Лауреати
Танцова школа "От сърце на хорце"
9.8
Лауреати
Чън Тай Чи Академия - България
8.7
Лауреати
MVJ SPORT - Студентска поликлиника
8.2
Лауреати
Йога център Гаятри
9
Лауреати
Iyengar Yoga Centre Sofia
8.8
Лауреати
Клуб по спортни танци "Дъга"
8.3
Лауреати
Stanimir Mihov
9.9
Лауреати
Джудо клуб "ШАМПИОН"
8.4
Лауреати
Изи клуб
8.6
Лауреати
Фитнес клуб „Старт“
9
Лауреати
Спортен Клуб Нео Фит
8.9
Лауреати
Фитнес & СПА Dynamic sport place
9.1
Лауреати
Фитнес Титаниум
9.2
Лауреати
СКК Костадинов фитнес
8.4
Лауреати
Фитнес център Милетиев
9
Лауреати
Yoga Studio Ambika
8.5
Лауреати
SPOTCHETO - магазин за спортна екипировка
8.7
Лауреати
Риболовен магазин Fishingland
8.5
Лауреати
2fit
8.2
Лауреати
In the mood
9.8
Лауреати
Fitness center Lyulin (Siconco)
8.8
Лауреати
Йога студио 108 Yoga studio 108
9.6
Лауреати
Айкидо Клуб Изгрев
10
Лауреати
Your Zone Fitness Center
8.5
Лауреати
БОЕНКЛУБ КИКБОКС
9
Лауреати
Фитнес Майорка
8.7
Лауреати
Некст Левъл Фитнес Младост
8.4
Лауреати
Nioky Energy / Studio
8.1
Лауреати
Айкидо клуб „Славия“
9.4
Лауреати
Yoga District Shazam
9.7
Лауреати
EWTO-Bulgaria, WingTsun, Винг Чун и Самоотбрана с майстор Багалев
10
Лауреати
ClassiX Fitness & Dine
9.8
Лауреати
Премиум Фитнес Флайс Милениум
9.2
Лауреати
ЙОГА Дивали Студио
9.7
Лауреати
Амара
9
Лауреати
Атлетик фитнес
9
Лауреати
ATOM My fitness
9.4
Лауреати
Танцова школа "ми-ре-ла"
8.7
Лауреати
Танцов клуб "Гайтани" - Хиподрума
8.5
Лауреати
Школа за народни танци "Гераци"
9.4
Лауреати
Фитнес Титаниум
9
Лауреати
ПАТЛАДЖАНИ Йога и Здраве
9.2
Лауреати
FitGirls Яворов - дамски фитнес
9.3
Лауреати
Power Gym
8.2
Лауреати
Конна база '' АЛАЯ и МЕРИ ''
9
Лауреати
Клуб по народни танци "Фолклорика - Дружба"
8.7
Лауреати
PrepYou.Eu
9.8
Лауреати
Фитнес клуб FitHouse
9
Лауреати
uMove | Хип Хоп Танци | кв. Лозенец
8.8
Лауреати
FAME Aerobics & dance Studio/ФЕЙМ студио за аеробика & танци
10
Лауреати
Школа за народни танци Гайтани Танцов център Младост
9.1
Лауреати
MM Fitness
10
Лауреати
Уестджим
9.6
Лауреати
Inspired Fit Strong Iztok
9.9
Лауреати
Денс фитнес клуб "Да танцуваме ФИТНЕС"
8.1
Лауреати
Фитнес ЦСКА СОФИЯ / Fitness CSKA SOFIA
8
Лауреати
Фитнес Център "Power Gym 2"
8
Лауреати
Next Level Fitness Club Sport Box
9.4
Лауреати
My GyM
8.8
Лауреати
MaxFit Sports
8.9
Лауреати
Хамър Манастирски ливади
8.6
Лауреати
Балет Меги Денс / Ballet Megi Dance
8.6
Лауреати
Tango & Pepper Studio
9.1
Лауреати
Индийски танци Kaya dance school
9.1
Лауреати
Capital Fit
8.3
Лауреати
Flava House - Street Dance & Culture Laboratory
10
Лауреати
Данселино - Танцова школа
8.5
Лауреати
Фитнес клуб Скорпиони
9.7
Лауреати
Юнити Йога Студио
9.3
Лауреати
Софийски тенис клуб 360 / Sofia Tennis Club 360
8.6
Лауреати
Конна езда
8.5
Лауреати
Sen Sib Online Yoga&Pilates
8.7
Лауреати
Power & Beauty - Студентски град
8.6
Лауреати
ШКОЛА ЗА БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ ФОЛКЛОРИКА
8.8
Лауреати
2Health Hub
8.8
Лауреати
Фитнес Титан - Овча Купел
9.8
Лауреати
ИнФорс БГ
9.4
Лауреати
Карате клуб Цанев
9.6
Лауреати
Sway school Танцова школа Sway
9
Лауреати
Miletiev’s Fitness Center 2
9.4
Лауреати
Видракс - риболовен магазин
9.6
Лауреати
Ю муув - хип хоп танци
8.5
Лауреати
Flex 07
8.6
Лауреати
Fit Me Up Fitness
8.9
Лауреати
Теодора Лазарова - Плуване за всяка възрст
8.6
Лауреати
Ловно-Рибарски магазин "1001 такъма" - Смолян
8.4
Лауреати
СКУОШ НСА
8
Лауреати
Тенис клуб „Дипломат“
8.3
Лауреати
Обучение и тренировки по плуване (ПК "Люлин - София")
8.8
Лауреати
Universe Fitness Center
8.5
Лауреати
Хамър Овча купел
9.6
Лауреати
Данс Терапи Студио
9.1
Лауреати
Конна База Ахил
9.4
Лауреати
GM Fitness Center
9.8
Лауреати
Хот Йога София България
8.9
Лауреати
Bobi's Gym 61
9
Лауреати
Карате и самозащита ЦПКДК ст. Раковски
8
Лауреати
Балетна школа "Маша Илиева"
9.1
Лауреати
Тимшел Йога / Timshel Yoga
10
Лауреати
Badminton center Europe / Бадминтон зала Европа
9.8
Лауреати
Fitness A1
8.7
Лауреати
Activate Sport & Family
9
Лауреати
Клуб за споделено спортуване и отслабване "Преобрази се!"
8.8
Лауреати
Клуб за народни танци "Body Folk" - Борово
8.5
Лауреати
ГРИШКО БГ - обувки и костюми за балет и танц
9.3
Лауреати
Форс фитнес
8.6
Лауреати
Академика Джим и Спа Център
8.8
Лауреати
Capoeira CDO Bulgaria
10
Лауреати
Студио VS DANCE
9
Лауреати
Рафтинг Респект на река Струма
8.5
Лауреати
Body Check
9.4
Лауреати
Ma3x Gym
8.8
Лауреати
Джийт Кун До-Ескрима Сюангуей / Jeet Kune Do-Eskrima Xuangui
9
Лауреати
Cross Fit Sparta
8.2
Лауреати
Crossfit Vitosha
9.6
Лауреати
Swingin Monkeys Dance School
9.4
Лауреати
ВИНГ ЧУН - WING TSUNG - WMAA/ ТРЕНИРОВКИ
10
Лауреати
Тенис клуб Черешите
8.6
Лауреати
Tapia Dance House - Dance Academy & Fitness
8.8
Лауреати
Pole Dance Bulgaria
9.4
Лауреати
АЙКИДО / СПОРТЕН КЛУБ ЧОУА- главно доджо
8.4
Лауреати
Zeus Fitness - Lozenets
8
Лауреати
София
9.9
Лауреати
Риболовен магазин Орозов и КО
9
Лауреати
Фитнес зала - Fit Factory 24/7
9
Лауреати
Дамски фитнес клуб "Феерия" - Ваня Василева
9.4
Лауреати
Фитнес Флайс Нови Искър
8.7
Лауреати
Тенис на маса (Table Tennis Station СК Витоша)
8.5
Лауреати
Зала "Клокотница"
8.8
Лауреати
Champions School GYM
8.5
Лауреати
Спортна Зала Classix Group
8.7
Лауреати
Спортен център „Пулев“
9.4
Лауреати
Боксов Клуб Левски
8.8
Лауреати
Фитнес 33
8.6
Лауреати
ShiDo Fitness - ШиДо Фитнес
9.4
Лауреати
Vertical Dimension клуб по прапланеризъм
10
Лауреати
СПОРТЕН КЛУБ АКТИВ
8.8
Лауреати
Wings- школа за танци
8.9
Лауреати
Кросфит Дрийм
9.4
Лауреати
йога студио КаЙога / KaYoga
8.8
Лауреати
Aikido Imeon
8.7
Лауреати
Спортен клуб ID Fit
8.5
Лауреати
ТК "Луди Млади" - Народни танци в Студентски град
9.2
Лауреати
София Скуош Център
9.6
Лауреати
Balance Line Pilates Studio
9.6
Лауреати
WEST GYM ОВЧА КУПЕЛ
8.6
Лауреати
Карате клуб Локомотив
8.7
Лауреати
CrossFit 681
10
Лауреати
Айкидо ДОДЖОТО
9.7
Лауреати
Фитнес "ЕГО"
9.6
Лауреати
Fitness Coffit Club
9.6
Лауреати
Спортна Зала Quickfit
9.8
Лауреати
Open Mat BJJ
9.6
Лауреати
Лека атлетика за деца - клуб "Надежда София"
9
Лауреати
ТАЙ ЧИ - ЧЕРЕН ДРАКОН - Зала 1
9
Лауреати
Спортен Комплекс Бокс Цска
8.6
Лауреати
Фитнес треньор Мартин Гергов
8.6
Лауреати
Фитнес OLYMP - Оборище
9.4
Лауреати
Алекс Киров Персонален фитнес инструктор
8.7
Лауреати
Божилови
8.4
Лауреати
Прайм фитнес
8.4
Лауреати
Класически балет за възрастни
8.9
Лауреати
Dance Station НДК
9.4
Лауреати
Спортен Клуб "Клан"_фитнес
8.8
Лауреати
Конна база "Банкя"
9.1
Лауреати
Парапланер.бг Paraplaner.bg
10
Лауреати
Залата на Юли
9.4
Лауреати
Get Fit
8.7
Лауреати
CommandoFit
8.9
Лауреати
Спортна зала Dynamic sport place
9.3
Лауреати
ОСК "Олимпия-2005"
9.5
Лауреати
Gravity
8.9
Лауреати
Езда с Даймънт на Витоша
8.8
Лауреати
Спортна зала Младост 3
8.6
Лауреати
Тенис Клуб Vector
9.6
Лауреати
София хардкор джим
8.5
Лауреати
Аеробика и гимнастика за деца в НСА
9.4
Лауреати
Боен клуб “България“
9.2
Лауреати
Памбос денсинг сентър
8.8
Лауреати
Фитнес Гигант
8.5
Лауреати
Джи енд Ар джим
8.6
Лауреати
Sunny Extreme sunnyx3m.com - Спортен магазин
9.8
Лауреати
Фитнес Бухово
8.6
Лауреати
Спортен клуб ”Здрав дух в здраво тяло”
8.7
Лауреати
Джъст фор денс студио
8
Лауреати
FitSmart
9.6
Лауреати
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт
8.1
Лауреати
АХ спорт
8.7
Лауреати
Конна база "Мустанг"
10
Лауреати
Оръжеен магазин "Торнадо"-Поморие
8.5
Лауреати
Гимнастика HEAL FIT Gymnastics
9.6
Лауреати
IyengarYoga108
8.6
Лауреати
Sense Motion Dance Club
9.3
Лауреати
Танцова къща Арамии
10
Лауреати
Айкидо клуб София
9.9
Лауреати
Спортен център "Максфит"
9.3
Лауреати
Карате клуб "Fighters NSA"' Mладост
8.9
Лауреати
SPORT GENERATION FITNESS
8.5
Лауреати
ИСКРА
8.8
Лауреати
Клуб по Български Народни танци "чанове" Гр.софия
8.9
Лауреати
СК "Тибрис" - синхронно плуване и плуване
9.2
Лауреати
Lira Group, Bulgaria www.liragroup.eu
9.4
Лауреати
Aerobic Passion - BUZZ Балет
9.1
Лауреати
Клуб Божур-спортна и любителска езда
9.2
Лауреати
BB Sport Center
10
Лауреати
Studio 7 Function
8.6
Лауреати
Functional Physique Gym
9.6
Лауреати
NSA–синхронно плуване
8.5
Лауреати
Флайс
8.4
Лауреати
ЛЪКИ ДЖИМ
9.2
Лауреати
Фитнес Роял
8.8
Лауреати
ДИНО СПОРТ
9.1
Лауреати
Риболовен магазин При Майсторите
9.2
Лауреати
НАРОДНИ ТАНЦИ ФОЛКЛОРИКА - Дианабад
8.6
Лауреати
Тенис клуб Люлин 6
8.9
Лауреати
Gymnastics Hall Зала по гимнастика
9.2
Лауреати
Aikido Club Takumi
8.5
Лауреати
Masters of the Dance
8.4
Лауреати
ДжиЕл Спорт SPINNING & PILATES Studio
9.9
Лауреати
фитнес център "Айрън Джим"
9.2
Лауреати
Спортна зала чоН-Джи
8.8
Лауреати
Премиум Фитнес Флайс Амая
9.6
Лауреати
Ванкокрафт (Ви Си Тек ООД)
8.1
Лауреати
Yoga Vidya Studio
8.8
Лауреати
Фитнес Титаниум Иван Вазов
9.6
Лауреати
Pilates Atelier
9.8
Лауреати
Школа по български народни танци "Еремия"
9.8
Лауреати
Bemovin
10
Лауреати
Спайдър спорт
9.8
Лауреати
Фитнеса при Любо и Ванката
8.3
Лауреати
Фитнес Флайс Княжево
9.2
Лауреати
Танцова школа
8.1
Лауреати
ЦСКА ДЖУДО КЛУБ
8.7
Лауреати
CARVE Indoor Ski, Board & Bar
9.8
Лауреати
Aerial Sports Bulgaria
9.6
Лауреати
СК"РАДУЛОВ"
9.2
Лауреати
Горила джим
9.2
Лауреати
Yoga Vibe Center
9.3
Лауреати
Конна база Тангра
9.2
Лауреати
FitnessAddicted
8.9
Лауреати
Dragon School Ving Tsun Kung Fu Sofia
8.8
Лауреати
Дерида денс сентър
8.8
Лауреати
Extravaganza Dance Company
8.6
Лауреати
Santosha Yoga Lozenets
9.4
Лауреати
Авангард джим
9
Лауреати
Taekwondo Team Turbo
8.5
Лауреати
Стрийт фитнес „Красно село“
8.6
Лауреати
Tae Bo & Yoga Gerena
9.6
Лауреати
Pulse Fitness & Spa Platinum
8.8
Лауреати
West Gym Надежда 1
8.8
Лауреати
NORDGYM
9.6
Лауреати
Pole Sport Dance Studio
8.7
Лауреати
DIVA ZONE
8.4
Лауреати
Fast&fit - Фитнес Център
9.5
Лауреати
Център Идея Вита
8.2
Лауреати
Inspired Fit Strong Стрелбище
9.4
Лауреати
Yoga Vibe San Stefano
9.6
Лауреати
Фитнес и Спа център V GYM
8.6
Лауреати
Фитнес Център MAX POWER
8.5
Лауреати
Сантоши йога
9.6
Лауреати
Виталити 1 - Център за здраве, сила и красота
8
Лауреати
The Flow Spot Sofia
8.8
Лауреати
Йога за бременни Студио Янтра
9.6
Лауреати
Балет "Ира Стил"
8.8
Лауреати
Карела Сейлинг
8.9
Лауреати
Конна База Св. Иван Рилски
8.4
Лауреати
Конна база "Войнеговци"
9.2
Лауреати
Спортен център МАСАРУ
8.6
Лауреати
VITAMAG - Натурални Витамини и Хранителни Добавки
8.5
Лауреати
Yokokan Dojo / 陽光館道場 / Айкидо клуб Запад / Aikido Club West /
10
Лауреати
FITZONE.bg Хранителни добавки, фитнес облекло и аксесоари
8.6
Лауреати
Танцов Ансамбъл "Средец"
8.8
Лауреати
Bonato sport | ФИТНЕС ЗАЛА КРАСНО СЕЛО
9
Лауреати
CrossFire
9.6
Лауреати
Карате клуб "Олимп"
8.6
Лауреати
Културикс
8
Лауреати
Ориндж фитнес
8.4
Лауреати
Latin Force Dance Studio - Зали 2 & 3 (Плиска)
9.8
Лауреати
Фитнес „Олимп“
9.6
Лауреати
Land of Roses - Belly Dance
9
Лауреати
Каяци и рафтинг | Water Land Club - Canoe
8.3
Лауреати
Фитнес Флайс Красна поляна
8.8
Лауреати
ШОТОКАН КАРАТЕ КЛУБ ШИСЕЙКАН
8.7
Лауреати
Клуб по народни танци "Жар птица"
9.6
Лауреати
Aikido Bistritsa
9.1
Лауреати
Джудо Клуб Топалов
8.8
Лауреати
Latin Force Dance Studio - Зали 4, 5 & 6 (до Мол София)
9.8
Лауреати
Фитнес инструктор -Dteambg.com / Dobri Kolev
8.9
Лауреати
JK PRO GYM
8.3
Лауреати
Sofia Pilates
8.7
Лауреати
Strong by Science
8.7
Лауреати
Хандбален клуб " Звезда София "
8.6
Лауреати
Sport club WONDERS (FAPA BBS)
8.2
Лауреати
FitBabyHotMama
9.8
Лауреати
Energy+
8.4
Лауреати
Гимнастика Левски Триадица
9
Лауреати
Енерджи спорт
9
Лауреати
Пол денс България
9.6
Лауреати
СК Хаммър
8.4
Лауреати
Paletro Dance Spot
9.3
Лауреати
Фитнес зала "Херкулес"
8.9
Лауреати
Тренировки по плуване - St George School
9.2
Лауреати
Sky Gym
8.4
Лауреати
Конна база парк „ Княз - Борисова градина “ - София
8.4
Лауреати
Меттасенс
9.6
Лауреати
Фитнес център "Славия-Спортес"
8.8
Лауреати
The Path Of Kung Fu
8.5
Лауреати
11 Fitness
8.6
Лауреати
Школа за народни танци SunDance - Гео Милев
9.1
Лауреати
Dance studio New eX
9.5
Лауреати
АВС FIGHT CLUB
9.4
Лауреати
Фитнес клуб "Вагнер"
8.7
Лауреати
Атлетик Фитнес
9
Лауреати
Фитнес Клуб Weider Gym
8.8
Лауреати
Спорт сити Витоша
8.4
Лауреати
Гаятри Йога студио
8.9
Лауреати
Grami Wellness Club
8.2
Лауреати
Y² fit studio
9.9
Лауреати
Дайвинг Център - Ангел Дайверс
8.2
Лауреати
Total Brazilian Jiu Jitsu Academy
9.3
Лауреати
Fitness Oasis
8.4
Лауреати
Movelicious Studio
10
Лауреати
Клуб на тенисиста Иван Лалов
8.2
Лауреати
Pretty Dance Hall
8.7
Лауреати
Амикспорт
8.4
Лауреати
Скуош Клуб България
9.6
Лауреати
Dance & Sport Center SALSA DIVA
8.7
Лауреати
Фитнес Плюс
8.8
Лауреати
DS Sport Club
8.5
Лауреати
Балетна школа Финес
8.5
Лауреати
Спортен клуб "Бегач"
8.2
Лауреати
Алекс Киров фитнес инструктор
8.6
Лауреати
WEST GYM Надежда 2
9
Лауреати
Hell Sport
8.4
Лауреати
3Д Джим
9.4
Лауреати
Светослав Ковачев - Фитнес треньор и диетолог VIP
8.8
Лауреати
Атлетик Фитнес
8.6
Лауреати
Fitness Pro Gym
8
Лауреати
Run and Gain
8.8
Лауреати
Танцова школа "Нашенци" / Nashentsi Dance Group, Sofia
9.9
Лауреати
Athletic Fitness Mega Mall
9.2
Лауреати
Конна база Уестърн БГ
8.8
Лауреати
Уест джим примиум
9
Лауреати
Body Art Kally - aerobic club
8.9
Лауреати
Sense Motion Dance Club
8.6
Лауреати
Лека атлетика в клуб "Приорити спорт"
9.9
Лауреати
Фитнес център "България"
8.8
Лауреати
Shun Judo Club
8.5
Лауреати
Зала за тенис на маса "DT tennis club"
8.9
Лауреати
Next Level Power club - conditional and martial arts and functional training
8.8
Лауреати
Оръжеен магазин ЗАРИМЕКС
8.2
Лауреати
Тенис клуб Банкя
9
Лауреати
Уроци по кайтсърф
8.7
Лауреати
Релакс фитнес център
9.2
Лауреати
Студио за танци и йога Ет Мачибо / Dance and Yoga Studio Et Machibo
9.8
Лауреати
Таекуондо клуб "Рамус"
9.8
Лауреати
Рефлекс джим
9.6
Лауреати
Денс Академи
9.8
Лауреати
uMove | Хип Хоп Танци | кв. Хаджи Димитър
8.7
Лауреати
Йога студио "Изток"
9.2
Лауреати
Тенис клуб "Диана"
8.5
Лауреати
Iaido Club Sofia / Иайдо Клуб София
8.8
Лауреати
SPIDER SPORT
9.6
Лауреати
Хамър Платинум
9
Лауреати
Риболовен магазин - Sengata Fishing
8.5
Лауреати
Конна база "Нова Звезда"
9
Лауреати
Ritmo Dance Studio
9.8
Лауреати
Голд фитнес и лаундж
8.6
Лауреати
Fit & Fabulous
9
Лауреати
Фитнес Клуб"Олимп"
8.7
Лауреати
фитнес Denis club
9.5
Лауреати
Just Place Trampolines
9.5
Лауреати
Балет Арабеск / Ballet Arabesque
9.8
Лауреати
Tristana - Ashtanga yoga Sofia
8.6
Лауреати
Next Level Fitness Club Bulgaria Mall
8.6
Лауреати
Vibes Health & Fitness
9.4
Лауреати
uMove | Хип Хоп Танци | Плиска
8.7
Лауреати
Фитнес ЗАЛА "Герена"
10
Лауреати
Спортен център Dream Body
9.1
Лауреати
Стрийм Денс Център
9.2
Лауреати
Ансамбъл „Българани“
8.9
Лауреати
MG Tennis Club
9.7
Лауреати
Клуб по спортни танци "Импулс - София"
8.7
Лауреати
Salt&Art
9.9
Лауреати
Studio7
9.9
Лауреати
Prima Dance Studio
8.6
Лауреати
Фитнес Център Power-Gym
9.2
Лауреати
СК "Енерджи спорт" карате, джу джицу и самозащита
8.5
Лауреати
Sky Pole Desy Stefanova Sofia
9.8
Лауреати
Балетна школа “Allegretta” - Национален дворец на децата
8.2
Лауреати
STORM BOXING ACADEMY
8.5
Лауреати
The Little Gym Sofia
9.4
Лауреати
ART GYM
8.2
Лауреати
FPower GYM - Сите Жарден
8.5
Лауреати
Инерджи Фитнес & СПА
8.8
Лауреати
Cross Energy Gym
8.6
Лауреати
Винг Чун - Wing Tsung - WMAA - Школа Овча купел
8.9
Лауреати
Спортна гимнастика за деца с Гергана Тасева
8.4
Лауреати
Клуб "Йога и приятели"
9.5
Лауреати
Tech-Sport - Тенис клуб и спортни съоръжения
9
Лауреати
Зала 21
8.7
Лауреати
Yoga Vibe Sofia
9
Лауреати
атлетик фитнес студентски град
9.4
Лауреати
Next Level Fitness Club NDK
8.8
Лауреати
Tiger Sport - Spinning, MMA and Tae Kwon Do club.
8.8
Лауреати
Badriya - Школа по ориенталски танци
8.4
Лауреати
Вайбс Хелт енд Фитнес
9.6
Лауреати
Флайс Студентски град
8.8
Лауреати
Спарта - фитнес енд бади лаб
9
Лауреати
Зала Муай Тай и Бокс - Академия Антон Петров
9.2
Лауреати
Pulse Fitness Energy Club
8.6
Лауреати
Phoenix Archery
8.5
Лауреати
Хокеен клуб "Левски София"
8.5
Лауреати
Фитнес център Младост
8.2
Лауреати
Танцова Формация "Български огън"
8.3
Лауреати
СК Спортико
8.8
Лауреати
RiO Dance Home Sofia
8.6
Лауреати
Buba Basketball
8.4
Лауреати
СК по Джудо и Самбо Илинден - София / Judo and Sambo club Ilinden - Sofia
8
Лауреати
Риболовен магазин София - Орозов и КО
8.1
Лауреати
Темпо Фитнес
9.2
Лауреати
Уест джим
9.2
Лауреати
НАРОДНИ ТАНЦИ ФОЛКЛОРИКА - Лозенец
8.6
Лауреати
Риболовен магазин БМ - Zaribeni.BG
9.6
Лауреати
DivaDance
8.8
Лауреати
Училище за кънки Вертиго
9.4
Лауреати
Next Level Fitness Residential
8.3
Лауреати
Lake Point Gym
9
Лауреати
Балетна школа „КЛАСИК-М”/ballet school "CLASSIC-M"
9
Лауреати
CrossFit Serdika
9.4
Лауреати
Зала вдигане на тежести
9.1
Лауреати
Атлетик фитнес
8.2
Лауреати
SPORT CITY Reduta
9
Лауреати
Школа за народни танци "Наниз"
8
Лауреати
Тенис клуб HAPPY WIN
8.9
Лауреати
Паланте
9.7
Лауреати
Abayomi Dance Studio
9